İletişime Geçin: 0282 717 79 50
Kapaklı Mantolama İşleri
Profesyonel kadromuz ile Trakya bölgesinde Mantolama işlerinizde fark yaratmaya devam ediyoruz.Kapaklı Mantolama işlerinizde hep bir adım önde olun.

Firmamız Hakkında

Merkezi Çerkezköy’de bulunan ve bir ÇETİN GROUP Firması olarak, 2004 yılında kurulduğu günden itibaren inşaat dünyasındaki tüm yenilikleri takip eden ve müşterilerine doğru çözümler sunmada çalışmalarını kuvvetle sürdüren bir firmadır.

Firma Vizyonumuz

Kalite çıtasının her geçen gün yükseldiği ve rekabetin arttığı sektörde, Ekonomi, estetik ve emniyet döngüsünü sağlayarak misyonunu tam anlamıyla gerçekleştiren ÇETİN GROUP İNŞ. ve KİMYEVİ MADD. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ’ nin başarısını ileri taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almasını sağlamaktır.

Firma Misyonumuz

İnşaat sektöründe temel esas olan 3E (Ekonomi, Estetik ve Emniyet) döngüsünü sağlayarak gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve en düşük fiyat yerine, en uygun fiyat, yaratıcı-yenilikçi tasarım ile müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde taahhüt hizmetini tam anlamıyla yerine getirmektir.

Bizi Tercih Eden Firmalar

En Son Hizmet Verdiğimiz Firmalardan ÖrneklerBayiliklerimiz

Markalarımız

Firmamız Hakkında

Çetin Group İnşaat olarak hedefimiz, İnşaat sektöründe edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeleri ile yatırımcılara modern, kaliteli, ekonomik ve güvenli çözümler üretmektir. Günümüz inşaat teknolojisine uygun yapılar kurmak, gerek firma çalışanlarımız gerekse müşterilerimizi olası iş kazalarından korumak, çözüm ortaklarımızla birlikte en uygun ve kaliteli çözümlere erişmektir. Bu nedenle sektördeki son gelişmeleri, kalite, iş güvenliği ve uluslararası çevre standartlarını kullanmayı kendine hedef seçmiştir. Yusuf ÇETİN Şirket Müdürü
Çerkezköy Evden eve Çerkezköy Cnc İşleri Kapaklı Haber Çerkezköy Evden eve nakliyat